Blog

Zmrzlina v těhotenství a při kojení

Požehnaný stav ženy a doba, kdy své malé děťátko kojí jsou v mnohém vyjímečné. Nejen, že žena přivede na svět nový život, ale také musí dávat svému tělu větší péči. Mimo jiné je třeba dávat pozor také na to, co jí. S těhotenstvím často přicházejí také chutě. Na kyselé. Na sladké. Na hořké. Nebo na slané. V každém případě je dobré vědět, co se v těhotenství a při kojení smí jíst a na co je lépe rovnou zapomenout. Jak je na tom zmrzlina? Na první pohled vypadá docela neškodně. Jen trochu cukru. Jak je to však ve skutečnosti. Nemůže našemu malému tvorečkovi ublížit?

Strašák jménem éčka v potravinách. Jak se v nich vyznat

Éčka. Zlidovělý název pro látky, které se přidávají do většiny potravin. Cílem je, aby zlepšily jejich vlastnosti. Jde o látky různého původu a rozhodně nemůžeme tvrdit, že jsou všechny zdraví škodlivá. Některé látky označené písmenem E jsou přírodního původu, jiné jsou uměle vyrobené, tedy syntetické. 

Zmrzlina a dieta? Jde to dohromady?

Hubnutí. Zmrzlina. Ta dvě slova na první pohled vůbec nejdou dohromady, že? Co když je to však trochu jinak a měli bychom změnit úhel svého přísného pohledu? Dost možná si zmrzlina najde místo i v redukčním jídelníčku. A to hned z několika různých důvodů. Ano. Zmrzlina sice není super zdravá potravina, ale také nemusí být ani výrazně škodlivá.

Vitamíny vhodné pro děti

Děti jsou to nejdražší, co máme a je potřeba o ně náležitě pečovat. Bezpodmínečná láska by měla být samozřejmostí, stejně jako dostatek našeho času, který jim věnujeme. To však není všechno. Důležité je také pečovat o zdraví našich malých lásek. Vitamíny a minerály děti potřebují už od narození. Ti nejmenší vše přijímají ideálně v mateřském mléce, starší děti potřebují přijímat vitamíny a minerály jiným způsobem.

Nadělte dětem k Mikuláši radost zdravým mlsáním

Období, kdy se na nás z letáků supermarketů i jejich regálů válí bezpočet sladkostí je tu. Past na rodiče. Děti potřebují takřka vše, co vidí. Hravé a líbivé obaly v sobě však často skrývají nezdravé mlsání plné zbytečných přísad. Nepochybujeme, že alespoň částečně uděláte dětem radost a jednu nebo dvě drobnosti vyberete.

Kdy objednat dárky, aby byly doručeny do Vánoc?

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli potěšit své blízké dárky z našeho eshopu. Nenechávejte to ale na poslední chvíli. V období Vánoc se může doručovací doba zásilek opozdit z důvodu velkého vytížení všech dopravců. Předvánoční dny tak budete mít bez stresu z možného nedoručení zásilky do Štědrého dne.

Co koupit babičce k Vánocům? Dárky, které potěší a navíc pomohou

Vánoce už pomalu klepou na dveře a obchody se plní vánočními dekoracemi. Možná se právě poohlížíte po dárcích, které by udělaly radost vašim blízkým. S přibývajícími léty je čím dál tím těžší vymyslet dárek, který by udělal opravdu radost. Možná hledáte originální dárek. To opravdu není jednoduché. Ale originalita není všechno.

Co koupit dědečkovi k Vánocům? Praktické dárky pro zdraví

Vánoce by měly být období klidu. Často se však stává, že před Vánoci jsme ve stresu, protože nevíme, jaké dárky svým blízkým pořídit. S dárkami pro ženy si možná ještě nějak poradíme, pro muže to však často bývá oříšek. Zvláště pro dědečky, kteří už v podstatě nic nepotřebují. Alespoň podle svých slov. Každý z nás však potřebuje pevné zdraví, aby si mohl dosyta užívat života co nejdéle.

Dárkový SET pro muže na nabírání svalů a správnou kondici

Vybírat vánoční nebo narozeninové dárky pro muže není lehký úkol. Ačkoliv své protějšky, tatínky nebo dědečky dobře známe, často nevíme, čím jim udělat radost. Snad je to proto, že si o dárek takřka nikdy sami neřeknou. Já nic nepotřebuju. Na mě se vykašlete. Také už jste ty věty slyšely? A přitom nakonec mají obrovskou radost, pokud správně odhadnete jejich přání. Není divu.

Affiliate program